47

Yeni Dostluklar Sizlerleyiz

Yeni Dostluklar Sizlerleyiz

Selamun aleykum ve Degerli Misafirlerimiz, Önceliklen Hoş Geldiniz.

Evet arkadaşlar son zamanlarda sitemizde yep yeni panelimizle ve yeni dizayınlarımızla değişiklikler ve yep yeni dostluklarlayız. Önceliklen bizere bu degişikliği yaratan Site Sahibimiz Çile’ye Sonsuzca Teşekürlerimizi Diliyorum. Ve Canı gönülden olan değerli Kuaför Burak ve Dostlarına, Tesadüf ve Nokta ve Ormancı ve dostlarına sonsuzca Teşekürlerimizi Diliyoruz.

Evet arkadaşlar, Sizlerde bu güzel dostluga ve ailenin arasında bulunmak istiyorsanız hemen Sesli Chat sitemize erişim yaparak bu güzel dostluğun olduğu ortama sizleride bekliyoruz. Sitemizde yetki ve oda olmak isteyen arkadaşlarımız siteye giriş yaptıkdan sonra sitemizdeki yönetimde olan arkadaşlarımızdan yardım alarak sizlerinde bir odası ve yetkisi olsun.

Evet Arkadaşlar Sizlere Şimdiden Hoş Sohbetler diler ve Başarınızın devamını getirilmesi dileğiylen saygılar Dilerim.

343 okunma

One thought on “Yeni Dostluklar Sizlerleyiz”

  1. ÇİLE dedi ki:

    SELAM,DOST GÖZE SEZDİRMEYEN GÖZYAŞI SİLENDİR…EVET YENİ DOSTLARIMIZ KATILDI ARAMIZA KUAFÖR BURAK VE CAN DOSTLARI,NOKTE VE TESADÜF CAN DOSTLARI,ORMANCI VE ONUN GÜZEL DOSTLARI,BEN KENDİ ADIMA GERÇEKDEN ÇOK AMA ÇOK MUTLUYUM.İYİKİ GELDİLER,SİTEMİZ YEPYENİ BİR ANLAM KAZANDI.BUNU ÇEKEMEYEN DÜŞMANLARIMIZDA OLABİLİR AMA BUNLARIN HİÇBİRİNE FIRSAT VERMEYECEĞİZ,ELELE VERİP KALİTELİ SEVİYELİ BİR ORTAM SUNMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ.BİRBİRİMİZİ KIRMADAN ,ANLAYARAK GÜZEL SESLİSOHBET SİTESİ SUNMAYA ÇALIŞACAĞIZ. HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SEVGİ SAYGI İLE KUCAKLIYORUM SİZLERİ.Dostluk heves değilki gelip geçsin Dostluk sonsuzluktur bunu iyi bilesiniz Dostluklarımızın Daimi Olması Dileğimle .
    B

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli sohbet