31

Yeni CreAtive Panelimiz

Yeni CreAtive Panelimiz

Merhaba Sevgili Sesli Chat Severlermiz ve Siz Değerli Takipçilerimiz. Bugü ki Konumuz  Yeni Tasarımlanmış, Görünümlü CreAtive Panel Hakkında Bilgi anlatacağız.
Sevgili Dostlarım, Bildiğmiz kadar her yıldan yıla geçerek yep yeni değişiklerle yeni arayüzler ve yeni güzel görünümlü tasarımlar çıkartılarak Sesli Chat Sitelerimizde yep yeni değişiklerle sizlerle karşı karşıya gelmekteyiz. Bunun yanı sırasıda sesli chat sitemiz ise CileSesli chat sitemizde hep değişiklerle sizlere daha güzel görünümlü ve daha çok değişikler yaparak sizlere güzel bir hizmet vermektedir.
Ayrıca yeni çıkarılmış olduğu CreAtive panelini kurdurarak kullanıcılarına yeni değişikler ve bir çok daha özelliklere sahip olabilmesini sağlamıştır. Mesala önceki panellerimizde yeni gelen bir kullanıcımız üye olabilmek için tekrardan Google‘ye tekrardan bulundugu sitenin adını yazarak ana sayfaya ulaşarak üye olmaya çaılşmaktadırlar.

Yeni CreAtive Panelimiz

CileSesli.Com
Yeni CreAtive Panelimiz

Fakat işte bu CreAtive panelimizinde asıl özelliğide şudur ki olduğu site içeriisnde siteden çıkmadan hemen yukarıdaki PROFİLİM Kısmını tıklayarak hemen sizleri üyelik Menüsüne yönledirerek rahatlıkla hem sohbetinizi devam ederek bir yandan da üyeliğinizi tamamlayabiliyorsunuz.
Üyeliğinizi tamaladıktan somra tekrardan çıkış yaparak geri üyelik girişinden geldikten sonra tekrardan PROFİLim’i tıklayarak yeni özellikleri fark edeceksiniz. Oradaki bir çok özelliklerin olduğunu görünce bu yeni panelimizinde farkını göreceksiniz.
Evet, Arkadaşlar Sizlere Şimdiden Hoş Sohbetler Diler Ve Yeni CreAtive Panelimizin Hepimize Hayırlı Olmasını Dilerim.

239 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli sohbet