34

SesliDikkat, SesliSeli, SesliDikkat.Com

SesliDikkat, SesliSeli, SesliDikkat.Com

Merhaba Sevgili CileSesli.Com Kullanıcılarımız,

Önceliklen Sizler Hoş geldiniz demek istiyoruz. Bilmiş olduğunuz üzere bazı Site Sahibi Arkadaşlarımız Sitem var diyen havalarından geçilmiyor. Site nedir ki 20 dakkalık bir site açılması zor deil önemli olan o aömak deil asıl önemlisi o sitenin içindeki insanların iyi olması dürüst ve adam gibi adam olmaları önemli. Ama malesef ki bazı site sahibi arkadaşlarımız bazı sitelere giderek gteneliklende bir sitenin sahibi bayansa o bayanın sitesinde olarak önce o site sahibine dost gibi olarak görünüp sonra birden en ufak bişiyde hemen havalara uçuşarak yok ben blok atarım yok ben senle ugraşacağım diyen tehditlerde bulunurlar.

CileSesli.Com

CileSesli.Com

Ama haklı ya nede olsa sitesi var site sahibi, ama ne yazık ki bazı kişiler daha site sahipligin ne olduğunu bilmeyen arkadaşlarımız var. Mesala daha siteye girince selam vermesini bilmeyen arkadaşlarımız var.
Mesala bir arkadaşımız bizleri kendine rakip görerek bizlere blok atmış atsın önemli deil bizde aynısının karşılıgını veririz sorun deil, biz atmayız ama bize atan olursa bizde karşılığını iade ederiz.

Sizlere Şimdiden Hoş Sohbetler Dileriz.

157 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli sohbet