36

Mobil Sesli Sohbet

Mobil Sesli Sohbet

Merhaba Sevgili Sesli Sohbet Severlerimiz ve Takipçilerimiz. Bugün kü Mekalemizde de Sizlere Mobil Sesli Sohbet Hakkında kısaca bilgiler Paylaşım Yapacağız.

Son zamanlarda gelişmekte olan sesli ve görüntülü sohbet siteleri kullanıcıların evde ve işyerinde olmadıkları zaman kullanıcıların sesli ve görüntülü sohbet sitelerine bağlanabilmeleri  için  mobil chat ile bağlanabilmeleri için  mobil chat platformunu aktif hale getirlmiş durumda bulunmaktadır. Kullanıcılar bu sesli ve görüntülü sohbet siteelrine girebilmeleri için genelde evden ve işyerlerinden girebilmek için  bilgisayarlarından giriş yapabiliyorlar. Tabiki Mobil Sohbet girişimine uyumlu olan yüksek modelli cep telefonlarıda vardır kimi kullanıcılar telefonlarından giriş yapabilirler, yada egerki tableti olanlarda varsa onalarda tabletten giriş yapabilirler. Ama genelde evden veya işyerlerinden giriş yapacak olan kişiler genelde bilgisayarlarından bağlanıyorlar. Peki mobil sohbt’e nerden giriş yapılıyor genelde derseniz onunda  kısaca açıklamasını yapalım sizlere.

 

Mobil sesli sohbet sitelerine  giriş nerden yapabilirler. Dışarda oldukları zaman  veya bilgisayar başında olmadıkları zaman mobil sohbete uygun cep telefonları olan ve tabletleri olan kişiler istedikleri zaman   sohbet sitelerine giriş yapabilirlern Ancak öncelikle kimi sohbet sitelerinin mobil chata uyumlu olmayan siteleri vardır. Bunuda nasıl ögrenebilirsiniz. Bağlanacağınız  sohbet sitelerinin ana sayfasında mutlaka mobil chat girişi diyen veya yada Facebook girişi yapın diyen giriş yeri göreceksiniz. Bu  girişleri görmüş oldugunuz ana sayfalardan mutlaka telefonlardan ve tabletlerden giriş yapabilirisniz.

 

 

481 okunma

3 thoughts on “Mobil Sesli Sohbet”

  1. Sitem dedi ki:

    slm gerckten harika bir uygulama artık telefondan ve tablettende giriş yapa bilcegim sizin gibi degerli dostlarımın yanına bu bilgilerle bizi aydınlattıgınız için cok tşk ederimm ….

  2. gülüm dedi ki:

    Merhaba bu yaıyı yazanın emeğine sağlık güzel yorum yazılmış.

  3. ÇİLE dedi ki:

    SELAM,ARTIK TEKNOLAJİ İLERLEDİKCE SESLİSOHBET SİTEELRİNE GİRMEK ARTIK İMKANSIZ DEĞİL,SESLİSOHBET SEVEN ARKADAŞALRIMIZI AYDINLATMANIZ BU KONUYU ELE ALAMNIZ GÜZEL ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli sohbet