43

Hangi Tarayıcılardan Girebiliriz?

Hangi Tarayıcılardan Girebiliriz?

Merhaba Sevgili Okurlarım ve Siz Degerli Ziyareçilerimiz.

Sohbet sitemizin alt yapısı jawa destekli olduğu için jawa destekleyen jawa destekli tarayıcılarımızdan sohbet sitemize giriş yapabilirisniz. Bu tarayıcılarımızdan sadece sitemiz için deil bir çok sesli sohbet sitelerimiz için geçerlidir.

Ya Peki Bunun için Hangi Tarayıcı Jawa Destekldir?

Bilmiş olduğunuz kadar bir çok tarayıcılarımız mevcuttur. Bunlardan en çok kullanılan tarayıcılarımızı kullanan kullanıcılarımız 2 tanesi genelde çok sık kullanıyorlar.

Hangi Tarayıcılardan Girebiliriz?

CileSesli.Com,
Hangi Tarayıcılardan Girebiliriz?

İnternet Explorer: Bu tarayıcımızı Wındows 7 işletim sistemi olan kullanıcılarımız rahatlıklan erişim yapabiliyorlar. Ayrıca Mozilla tarayıcımızdan da erişim sağlayabiliyorlar. Fakat bazı kullanıcılarımızın bilgisayarları işletim sistemi degişik olduğu için Sesli Sohbet ve sesli sitelerimize erişim yapmkta zorlanıyorlar. Bunun için işletim sistemi farklı olan kullanıclarımız aşağıda belirttigim tarayıcımızdan sorunsuz bir şekilde rahatlıkla girebilirler.

Mozilla Tarayıcı: Bu tarayıcımızdan işletim sistemi Windows 8 ve Windows 10 sistemli olan kullanıcılarımız bilgisayarlarına Güncellenmiş Mozilla tarayıcımızı kurarak rahatlıkla erişim yapmalarını sağlayabilirler. Ayrıca bu tarayıcımızdan sohbet sitelerine giriş yapınca müzik çalabilme ve müzik seslerini konuşma seslerinide rahatlıklan duyabilirler.

Sizlerde egerki bu sorunlardan karşılaşırsanız hemen bu tarayıcılarımızdan erişim yaparak sorunlarınızı giderebilirisiniz.

Sizlere şimdiden hoş sohbetler dilerim.

273 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli sohbet