33

Hakkımızda

2014 yılında Kurucumuz CEO ÇiLe ELviN liderliğinde sesli chat sesli sohbet dünyasına damgasını vuran Cilesesli.Com,o günden bu yana sesli sohbet ve mobil tabanlı sesli görüntülü chat çözümleri sunan, kısacası “Gelişmiş sohbet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye’nin ve Avrupanın en beğenilen sesli sohbet ve kameralı sohbet sitesidir.

hakkimizda

Hakkımızda ;Hayallerle dolu bir dünyada hayal gibi bir resim çizdik..Kendine güvenen, dinleyen ve dinlenen, ses getiren, dinamik, çalışmayı bilen ama en önemlisi her dem yenilenen ve tazelenen…Ekibin içinde kuvvetli karakterlerin birleşmesiyle oluşan, farklı duyguların harmanlandığı güzellikle ve heyecanla doğdu Cilesesli.com…Önce dizaynlarımıza dokunduk, sonra renklere..Yaptığımız her tasarımda farklı bir ışık aradık Cilesesli kaliteli sohbet çizgisini yansıtan.Hep umutla, aşkla çalıştık. Amacımız ister yalın, ister iddialı bir tasarımla kendini aynı şekilde ifade edebilen daima aynı mobil uyumlu silueti yaratmak ve tüm ihtiyaçlara hızlı ve modern cevaplar aramaktı. Kısacası sesli sohbet dünyasına  dair her şey olmaktı.

Yapılan tüm işlerde beğenilen ve aranan köklü bir sesli site  olmanın verdiği gururla maksimum ses getirmeyi hedeflediğimiz bu siteyi açmanın vakti gelmişti ve işte Cilesesli.Com bizim sesimiz oldu.

 

sesli chat sesli sohbet