36

8 Mart Kadınlar Günü

8 Mart Kadınlar Günü

Sevgili Kullanıcılarımız,

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissetiğimiz, Bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel Kadınlar Gününü CileSesli Ailesi Olarak Yürekten Kutlarız.

Önceliklen Aile Dediğimizde; aklımıza hemen gelen Anne, Baba ve çocuklardan bir topluluk gelmektedir. Bilmiş olduğunuz kadar günümüzde aile düzeninde anneler de çalışmakta ve üreten bireyler olarak ailesinin yanında yerini alıyor, Üreten bireyler olarak hem annelik görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmekte ve evinin temizliğini, düzenini ve tertipini sağlamaktadırlar.

8 Mart Kadınlar Günü

Cilesesli
8 Mart Kadınlar Günü

Kadınlarımız, halkın en fedakar, çalışkan ve üreten bireyleridir. Bunlara karşı toplumdan hak ettiği saygı ve sevgiyi görmektedir, Diğer toplumlara bakıldığında hırpalanan, kötü davranılan ve aşğılanan birey olan kadın, ülkemize bir ANNE olarak yüceltilmiş ve hak ettiği degeri ve sevgiyi saygı görmektedirler.
Kadınlarımız Dünyada açan en hoş Gül ve Çiçekler gibidir. Her başarışı bir Erkeğin yanıbaşında bir Kadın vardır.

Evet Arkadaşlar Bugün ki konumöuzun sonunada geldik inşallah diger mekalemizde de sizlere yeni konulara paylaşım yapacağız. Sizlere ise bizleri takip etmeye devam edin. Hoş Sohbetler Dileriz.

171 okunma

One thought on “8 Mart Kadınlar Günü”

  1. ÇİLE dedi ki:

    SELAM,ÇAĞDAŞ,BİLİNÇLİ VE ÜRETKEN KADINLARIMIZIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ EN İÇDEN DİLEKLERİMLEN KUTLUYORUM.BİRGÜN DEĞİL HERGÜN DEĞER VERİP SEVİLİP SAYILMALI.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli sohbet